Müşteri Oyları ve Değerlendirmeleri şartları ve koşulları

Bu Kullanım Koşulları UnderArmourTR tarafından sunulan Müşteri Değerlendirmeleri ve Yorumları servisi ("MDY Servisi") dahilindeki davranışları ilgilendirmektedir. UnderArmourTR Gizlilik Politikası ile Kullanım Koşulları arasında anlaşmazlık yaşandığında bu Kullanım Koşulları MDY Servisini kontrol edecektir.

UnderArmourTR sitesine gönderdiğiniz her türlü içerik ile aşağıdaki listelenen ifadeleri beyan ve kabul ediyorsunuz:

Ayrıca aşağıdaki özelliklere sahip hiçbir içeriği göndermeyeceğinizi kabul ve garanti ediyorsunuz:

UnderArmourTR şirketini ve (memurlarını, yöneticileri, acenteleri, bağlı ortaklıklarını, ortak teşebbüslerini, çalışanlarını ve Bazaarvoice, Inc. dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere üçüncü parti hizmet sağlayıcılarını) her türlü iddia, talep ve (fiili ve dolaylı) zarar, yukarıda belirttiğiniz ifade ve garantilerin, herhangi bir yasa veya üçüncü parti haklarının ihlalinden doğacak bilinen ve bilinmeyen avukatlık ücretlerinden muaf tutacağınızı ve beri kılacağınızı kabul ediyorsunuz.

Girdiğiniz her türlü içerik için UnderArmourTR şirketine sürekli, geri çevrilemez, telif ücretsiz, aktarılabilir kullanım, kopyalama, değiştirme, tamamen silme, düzenleme, yayınlama, tercüme etme, girilen bilgi üzerinden farklı bir üretim yapma ve/veya bu içeriği satma ve/veya dağıtma ve/veya bu içeriği dünyanın her yerinde size tazminat vermeksizin istenen form, yöntem veya teknoloji ile kullanma hakkı ve izni veriyorsunuz.

Girdiğiniz her içerik UnderArmourTR şirketinin kendi iradesine göre kullanılabilir. UnderArmourTR, UnderArmourTR websitesindeki içerik kuralları ve UnderArmourTR'nın Kullanım Koşullarını ihlal ettiğini düşündüğü her türlü içeriği değiştirme, kısaltma veya silme hakkına sahiptir. UnderArmourTR websitesine girdiğiniz içerikleri UnderArmourTR üzerinden düzenleme veya silme hakkını vereceğini garanti etmez. Değerlendirmeler ve Yorumlar genellikle iki ile dört iş günü içerisinde yayınlanır. Ancak UnderArmourTR girilen içeriği herhangi bir nedenden ötürü çıkarma veya reddetme hakkına sahiptir. Girmiş olduğunuz içeriklerden UnderArmourTR şirketinin değil, sizin sorumlu olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Girmiş olduğunuz içeriklerin hiçbiri UnderArmourTR, acenteleri, bağlı ortaklıkları, iştirakleri, ortakları veya üçüncü parti hizmet sağlayıcıları ve ilgili yöneticileri, memurları ve çalışanlarının itimat yükümlülüğüne tabi değildir.

Değerlendirme ve yorumunuz ile birlikte e-posta adresinizi girerek UnderArmourTR ve üçüncü parti hizmet sağlayıcılarının e-posta adresinizi yorumunuzun durumu ve diğer idari amaçlar hakkında sizinle irtibata geçmek amacıyla kullanabileceğini kabul ediyorsunuz.

Bu pencereyi kapatın